Bayraklı da Veteriner Klinikleri

Bayraklı da Veteriner Klinikleri

Origo Veteriner Kliniği çatısı altına giren bütün evcil hayvanlarınız artık bizim aile üyelerimizden birisi olacaktır. Bayraklı da veteriner klinikleri arayışına girdiğinizde en iyi hizmeti bizimle alabilirsiniz. Onların bize hiçbir şekilde endişe duymadan, keyif ile gelmelerini isteriz. İyi bir bakım, kaliteli hizmet ve sevgimiz ile bunu sağlamayı her zaman amaçlarız. Hedefimiz ise veteriner hekimlik alanında akademik çalışmalar ve bilimsel araştırmalar ile sürekli yenilenen teknoloji ve güncel gelişmeleri daha yakından izlemektir. Bunun sonucunda minik dostlarımızın yaşam kalitesini büyük oranda yükseltmek ve en kaliteli hizmeti sizin de desteğiniz ile sunmaktır.

Veteriner Kliniğimizde Neler Yapılır?

Veteriner hekimlerimiz, hayvan türlerinin sağlığından sorumlu, hayvansal hastalıklarda tanı koyan ve buna göre tedavi işlemlerini gerçekleştiren kişilerdir. Üreme veya bakım gibi önemli yaşamsal faaliyetlerinin yerine getirilmesi için tıbbi bilgisine sahip olan ve yasal yetki elde etmiş bireylerdir. Veteriner kliniği ise bütün hayvanların tedavi edildiği küçük hastanelerdir. Bu nedenle bireyler için hastane ne ise hayvanlar için veteriner klinikleri aynı işlevi görecektir. Hayvan sağlığı için veteriner kliniklerine her zaman ihtiyaç duyulacaktır.

Muayene Teşhis ve Tedavi

Bayraklı Veteriner klinikleri minik dostunuzun acil durumlarında onun bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek donanımlara sahip olacaktır. Kliniğimiz, profilaktif tedavi yöntemlerinin yanı sıra, evcil hayvanların her türlü sağlık sorunlarında teşhis ve tedavi imkanına sahip bir altyapı ile kurulmuştur. Kliniğe getirilen hastalar kapsamlı ve detaylı bir muayeneden geçirilip tedaviye başlanacaktır. Bu aşamadan sonra hastanın hastalık geçmişini bilen kimselerin bilgilerine bazı durumlarda ihtiyaç duyulabilir. İlk aşama sonrası ileri tetkik yöntemlere (röntgen, kan, idrar, dışkı tahlilleri gibi) başvurulabilir. Klinikte teşhis ve tedavi hasta sahiplerinin tedavinin her aşamasında bilgilendirilip en son gelişmeler ışığında yapılır.

İleri düzeye sahip ekipman ve tıbbi cihazların yardımı ile dostlarınızın problemlerini gidermek için hizmet vermekteyiz. Rutin kontroller sonucu ya da istenmeyen hastalıklar veya acil durumlarda kliniğimizde yapılan detaylı ve ayrıntılı muayene, kısa sürede konulan teşhis ve doğru tedavi yöntemleri sonucu dostlarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılarız. Deri, göz, kulak, parazit ve viral hastalıklar, sindirim ve solunum hastalığı ve jinekolojik hastalık, acil müdahale gerektiren çeşitli durum, ortopedik problem, kalp ve dolaşım sistemi hastalıkların teşhis ve tedavisi kliniğimizde yapılmaktadır.

Veteriner Klinik Hizmetleri

Veteriner kliniğimizde hayvanlara dair hastalık tanı, tedavi, bakım ve beslenme gibi gerekli faaliyetlerin gerçekleştirildiği alandır. Klinik danışma alanında hayvanlar hakkında bilgiler kaydedilecektir. Her bir hayvan için ayrı dosyalar oluşturulacaktır. Bu dosya doğrultusunda hayvanın bakımı ve tedavisi yapılır. Bazı durumlarda veteriner kliniklerinde mama, mama kapları, tasma gibi hayvan için gerekli materyalin satımı gerçekleştirilir. Klinikte aşısı eksik olan hayvanları için onları hastalıklardan koruyabilmek için aşıları yapılır. Hayvan muayene edilerek, kalp veya akciğer gibi organların fonksiyonları detaylı olarak incelenir. Aynı zamanda kulak, göz gibi organlarında muayeneleri yapılacaktır. Herhangi bir sağlık problemi ile karşılaşılması durumunda tedavi işlemleri başlanılacaktır. Veteriner klinikleri de, hastane gibi hijyenik bir ortamda faaliyet göstermesi önem arz eder. Aynı zamanda hayvansal hastalıkların insana zarar vermemesi için yani hastalığı kontrol altına alabilmek için kilit görevi bulunur. Bu sayede veteriner hekimler hem insan sağlığı için önemli hem de hayvan sağlığı için çok önemli işler gerçekleştirirler.

Origo Veteriner Kliniği

Origo Veteriner Kliniği olarak deneyimli veteriner hekimlerimiz bilgi birikimlerini Veteriner Kliniğimizde sunduğu üst düzey teknolojik hizmet olanaklarıyla muayene-teşhis, laboratuvar üniteleri, dijital röntgen-CR, gazlı anestezi cihazları ve yoğun bakım ünitelernden oluşan operasyon bölümü, fizik tedaviler uygulanır. Aynı zamanda yatılı tedavi, eve servis ve pet kuaförlüğü ve pet shop bölümü ile tüm hizmetleri tek çatı altında sizlere sunulur. Amacımız hayvan dostlarınızın sağlıkla ilgili tüm gereksinimlerini güvenle karşılamak, daha sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmelerini sağlamaktır. Veteriner hekim alanındaki akademik çalışmalar ve bilimsel araştırmaları yakından izleyerek minik dostlarınızın yaşam kalitesini yükseltmek ve onlara en iyi hizmetleri sunabilmektir.

Bayraklı’da Veterinere Nasıl Ulaşabilirim?

Veteriner kliniğimiz evcil hayvanınız hakkında veya kimsesiz hayvanlar için en uygun tedavileri gerçekleştirebileceğiniz bir alandır. Bu konular hakkında detaylı bilgilere ulaşabilmek için internet adresimiz üzerinden bilgi alabilir veya sistemde yer alan iletişim numarasını arayarak gerekli bilgilere detaylı bir şekilde ulaşılabilmesi mümkündür.

Köpeklerde Yaşlılık Hastalığı

Telefon
WhatsApp
Adres Tarifi
İnstagram