Bayraklıda Veteriner Kliniği Telefon Numarası

Bayraklıda Veteriner Kliniği Telefon Numarası

Bayraklı ’da birçok bölgesinde Veteriner Kliniği bulunmaktadır. Veteriner Kliniği birçok evcil hayvanların ve diğer hayvanların işlem gördüğü ve hastalıklarının teşhis edildiği alandır. Veteriner hekimi bu hayvanların tıbbi durumlarını inceler hastalıklarını teşhis eder. Hastalıkları ile ilgili tedavi de bulunur. Veteriner hekimin temel görevi evcil hayvanlarda yaralanma hastalıklar cerrahi işlemlerde bulunabilir. İzmir Bayraklı bölgesinde Origo Veteriner Kliniği hayvanlar için gidilmesi gereken en ideal veteriner kliniğidir.

Origo veteriner hekimlerinin meslek profesyonellikleri ve sorumlulukları bulunmaktadır. Veteriner hekimi evcil küçük veya büyük baş hayvanların sağlıklarını koruması ve onların hastalıklarının teşhis eder. Irklarının iyileştirebilmesi ve hayvansal ürünlerin daha çok artırılması hiç çalışmaları yapar. Veteriner hekimleri sürekli ayakta durarak eğilerek diz çökerek çalışmaktadır. Hatta salgın ve parazitli hayvanlarda herhangi bir hastalık görüldüğünde sık sık da köylere gider. Hayvanların tepme düşürme ısırma tırmalama gibi tehlikelere karşı karşıyadır her zaman. Normal çalışma saatleri dışında tatil günlerinde de çalışma zorunluluğu olabilir. 7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz Bayraklı ’daki veteriner klinikleri iletişime geçilebilir.

Bayraklı Bölgesi Veteriner Klinikleri ve Sorumlulukları

Bayraklı bölgesinde bulunan veteriner kliniklerinin bir takım görev ve sorumlulukları bulunmaktadır. Veteriner hekimleri sorumlulukları içerisinde;

 • Evcil hayvanların düzenli olarak aşı ihtiyaçlarını yapması gerekir. Hastalık ve enfeksiyona karşı tedbir almalıdır.
 • Sağlık sorunlarını teşhis edebilmek amacıyla hayvanları muayene etmek ve incelemesi gerekir.
 • Muayene ve analiz sonrasında vücut dokusu için kan idrar tahlilleri alması gerekir.
 • Hayvanlarda cerrahi müdahale yapabilir ve onları sağlıklarına kavuşturmak
 • Hayvanlar üzerinde test ederek kuduz brusella gibi hastalıkları önleyebilmek ve tedavi etmek.
 • Yaşlı ya da ölümcül hastalığa yakalanan hayvanlara ötenazi uygulaması yapmak.
 • Evcil hayvan sahiplerine sağlık önlemleri hakkında ve genel bakım hakkında tavsiyelerde bulunması gerekir. Hayvan ölümlerinin nedenlerini araştırmalar yaparak belirlemesi gerekir.
 • Hayvanlar üzerinde temizlik ve yeterliliği belirlemek amacıyla hayvan barınaklarını incelemek.
 • Hayvan kayıtlarını tutarak hastalıkları kamu sağlığı görevlerine bildirmesi gerekir.
 • Hayvanlar üzerinde bulunan ve insanlara bulaşacak hastalıklar hakkında kamuoyu bilgilendirmesi gerekir.
 • Bir hayvanın üzerinde bulunan hastalığı insanlara ya hatta hayvanlara yayılmasını önler. Onlar için gerekli şartları uygular ve karantina ortamları sağlar.
 • Uygulamaları hakkında güncel bilgileri takip etmesi gerekir.
 • Veteriner hekimlerin mesleklerinin etik kurallarına uygun olarak çalışması gerekir.

Güvenilir Veterinerlik Hizmetleri

Origo Veteriner Kliniği İzmir Bayraklı ’da hizmet vermeye devam etmektedir. Son teknolojiye sahip olan özel donanımlı cihazlar bünyesinde bulunmaktadır. Deneyimli uzman ekipleri ve uzman hekimleri sayesinde hayvanların sağlıklı yaşam sürmelerine kendilerini adamıştır. Her zaman bu hizmet ve görev ile ilerlemektedir. Bayraklı ’da bulunan veteriner klinikleri ihtiyaç duyulan her alanda bir telefon kadar yakın. Burada bulunan veteriner klinikleri sevimli dostların hayvan sağlıkları için düzenli zaman dilimleri ile götürülmesi gereken yerdir. Bayraklı veteriner klinikleri uzman hekimler tarafından kontrolleri yapılmaktadır. Düzenli olarak aşıları kontrol altında tutulur. İhtiyaç duyulduğu anda operasyonlar yapılabilir. Son teknoloji sistemlerini kullanarak genel muayeneler ve cerrahi operasyonlar yapılmaktadır.

Hayvanlarınızı Düzenli Kontrole Götürün

Sistem üzerinden de kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Yapılması gereken Bayraklı veteriner klinikleri gibi arama yapıldığı takdirde karşınıza çıkmaktadır. Bayraklı’da bulunan origo Veteriner Kliniği ve birçok klinikleri 7 gün 24 saat boyunca açık bulabilirsiniz. Olası acil durumlarda veteriner hekimlerine ve kliniklere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sevgili dostların başına gelebilecek her türlü vakanın tedavisi için hazır ve açık bulunmaktadır. İzmir Bayraklı ’da bulunan origo Veteriner Kliniği 2000’li yıllarda hizmet vermeye başlamıştır. Bayraklı ’da bulunan veteriner klinikleri son teknolojileri açık ve donanma cihazları bulunmaktadır. Hayatlarımıza renk katan evcil dostlarımızı rutin kontrollerini gerçekleştirilebilmektedir. Aile bireylerinden olan evcil hayvanlarımızı sağlıkları için en iyi hizmeti vermek hedeflenmiştir.

Bayraklı Bölgesi  Veteriner Klinikleri Muayene ve  Ücretlendirme

İzmir bayraklı bölgesinde evcil hayvanlarınızı gönül rahatlığı ile tedavi ettirebileceğiniz ve makul fiyatlara sahip olan veteriner klinikleri bulunmaktadır. Burada bulunan veteriner klinikleri Her anlamda yardımımıza koşmaktadır. Yapılması gereken internet üzerinden Bayraklı bölgesi veteriner klinikleri olarak giriş yapabilirsiniz. Böylelikle muayene için randevu oluşturulabilir. Oluşturulan muayeneler sonrasında uzman hekimler tarafından genel rutin kontroller yapılabilir. De yapılan tedavilere göre makul fiyatlar arzu edilmektedir. Böylelikle evcil dostlarınız için gerekli tedaviler yapılırken, cebinizi de yakmayan fiyatlar ile hizmet verilmektedir.

Bayraklı Da Veteriner Klinikleri

Telefon
WhatsApp
Adres Tarifi
İnstagram